God jul från oss alla på Webmind!

Jens Josefsson

20 december 2017

Nu går vi på allvar mot julledigheten. Under fredagen har vi viss bemanning och i mellandagarna håller vi stängt. Vi är tillbaka igen efter årsskiftet. Vid akuta ärenden når ni oss på info@webmind.se

Tomten kom med klappar till oss i form av tysk gin och tonic. I övrigt så skickar vi inga julkort eller köper klappar utan vi valde att stödja Musikhjälpen med att auktionera ut en uSite på Tradera. Auktionen genererade 5 200 kr till hjälp med arbetet "Barn är inte till salu".

Vi tänker också tillbaka på vår julfest vi hade för ett par veckor sedan, tillsammans med våra vänner på Zenta och Winefinder provade vi vin, åt julmat och drack mycket och gott!

God jul och gott nytt år!

  • God Jul!
  • God Jul!
  • God Jul!
  • God Jul!
  • God Jul!

Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Linus Dahl
Linus Dahl

Frontend, UI/UX Designer

linus@webmind.se
Jasmin Kraitiss
Jasmin Kraitiss

Digital marknadsförare

jasmin@webmind.se
Elena Svensson Reutova
Elena Svensson Reutova

Systemutvecklare

elena@webmind.se
Johannes Tveitan
Johannes Tveitan

Systemutvecklare / Systemarkitekt

johannes@webmind.se
Leon Lindeberg
Leon Lindeberg

Systemutvecklare

leon@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef / Partner

jens@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Fullstack Developer / Office Manager Örebro

erik@webmind.se
Emma Ekholm
Emma Ekholm

CFO / Partner

emma@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg