Tätare dialog som Umbraco Registered Partner

Jens Josefsson

22 september 2016

Vi på Webmind lever och andas Umbraco och när de nu initierar sitt Umbraco Registered Partner är det självklart för oss att hänga på. Som Umbraco Registered Partner får vi en närmare dialog med Umbraco och nyheter i ett tidigt skede. Två viktiga byggstenar mot det som är vårt stora mål – att bli en Umbraco Certified Partner.

För att bli en certifierad partner kommer vi under hösten börja gå Umbracos certifieringskurser. Genom dem får våra utvecklare visa att de har en hög kunskapsnivå om Umbraco och kan visa att vi är dokumenterat vassa på att använda verktyget på ett sätt som är till nytta för kunden.

 

 

 

 

Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Emma Ekholm
Emma Ekholm

CFO / Partner

emma@webmind.se
Joakim Kullberg
Joakim Kullberg

Systemutvecklare/Helpdesk Manager

joakim@webmind.se
Roger Norling
Roger Norling

Projektledare

roger@webmind.se
Linus Dahl
Linus Dahl

Frontend, UI/UX Designer

linus@webmind.se
Johannes Tveitan
Johannes Tveitan

Systemutvecklare / Systemarkitekt

johannes@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef / Partner

jens@webmind.se
Leon Lindeberg
Leon Lindeberg

Systemutvecklare

leon@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Fullstack Developer / Office Manager Örebro

erik@webmind.se
Jasmin Kraitiss
Jasmin Kraitiss

Digital marknadsförare

jasmin@webmind.se
Elena Svensson Reutova
Elena Svensson Reutova

Systemutvecklare

elena@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
support@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg