Våra certifieringar och utmärkelser


Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Dennis Adolfi
Dennis Adolfi

Systemutvecklare

dennis@webmind.se
Linus Dahl
Linus Dahl

Design / Front end Developer

linus@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Design / Front end Developer

erik@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef

jens@webmind.se
Emma Ekholm
Emma Ekholm

Sälj & strategi

emma@webmind.se
Robert Möllefors
Robert Möllefors

Produktionschef

robert@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg