Jasmin Kraitiss

Digital marknadsförare

Jag jobbar med digital marknadsföring på Webmind vid sidan om mina studier på Sälj & Marknadshögskolans program Digital Marknadsförare. Jag går andra och sista året på utbildningen och under vårterminen 2018 gjorde jag tillsammans med två klasskamrater min första praktik på Webmind.

Innan jag flyttade till Göteborg för att börja plugga digital marknadsföring läste jag bland annat  produktionsledning inom media på Malmö Universitet och ekonomi på Lunds Universitet. Vid sidan om studierna hade jag en del olika extrajobb, och har jobbat en hel del med service.

På fritiden umgås jag helst med familj och vänner, och jag spenderar en hel del tid ute på promenader med min hund.


Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Joakim Kullberg
Joakim Kullberg

Systemutvecklare/Helpdesk Manager

joakim@webmind.se
Roger Norling
Roger Norling

Projektledare

roger@webmind.se
Linus Dahl
Linus Dahl

Frontend, UI/UX Designer

linus@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef / Partner

jens@webmind.se
Jasmin Kraitiss
Jasmin Kraitiss

Digital marknadsförare

jasmin@webmind.se
Emma Ekholm
Emma Ekholm

CFO / Partner

emma@webmind.se
Leon Lindeberg
Leon Lindeberg

Systemutvecklare

leon@webmind.se
Johannes Tveitan
Johannes Tveitan

Systemutvecklare / Systemarkitekt

johannes@webmind.se
Elena Svensson Reutova
Elena Svensson Reutova

Systemutvecklare

elena@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Fullstack Developer / Office Manager Örebro

erik@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
support@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg