Leon Lindeberg

Systemutvecklare

Jag jobbar som systemutvecklare på Webmind. Det innebär att jag bygger, testar, dokumenterar och skapar förståelse för system.

Jag är från Varberg men har lyckats fly surfingen. Jag ogillar inte brädor, men jag föredrar min skateboard framför surfbrädan. Nu bor jag i Göteborg och stormtrivs.

Jag studerade .NET-utveckling på IT-Högskolan i Göteborg och efter tidig kontakt med Webmind blev praktik till anställning.

Bortom tangentbordet umgås jag gärna med vänner. Det händer att jag sysslar med olika former av träning, just nu har jag blivit fascinerad av klättring och hinderbanor!


Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Jasmin Kraitiss
Jasmin Kraitiss

Digital marknadsförare

jasmin@webmind.se
Roger Norling
Roger Norling

Projektledare

roger@webmind.se
Johannes Tveitan
Johannes Tveitan

Systemutvecklare / Systemarkitekt

johannes@webmind.se
Linus Dahl
Linus Dahl

Frontend, UI/UX Designer

linus@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef / Partner

jens@webmind.se
Joakim Kullberg
Joakim Kullberg

Systemutvecklare/Helpdesk Manager

joakim@webmind.se
Emma Ekholm
Emma Ekholm

CFO / Partner

emma@webmind.se
Leon Lindeberg
Leon Lindeberg

Systemutvecklare

leon@webmind.se
Elena Svensson Reutova
Elena Svensson Reutova

Systemutvecklare

elena@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Fullstack Developer / Office Manager Örebro

erik@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
support@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg