Roger Norling

Projektledare

Jag är projektledare på Webmind och ser till så att våra arbetsprocesser fungerar så bra som möjligt. Jag har också nära kontakt med våra kunder för att se till att de alltid blir nöjda med det vi levererar.

Innan jag började på Webmind jobbade jag  som konsult med webb och grafisk formgivning i nästan 20 år, och innan dess var jag avdelningschef på ett par olika IT-företag.

När jag inte jobbar ägnar jag mycket tid åt Historical European Martial Arts. Jag tränar, undervisar och föreläser om Europeiska kampkonsttraditioner. Får jag tid över spenderar jag gärna några dagar och nätter i skogen.


Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Linus Dahl
Linus Dahl

Frontend, UI/UX Designer

linus@webmind.se
Leon Lindeberg
Leon Lindeberg

Systemutvecklare

leon@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef / Partner

jens@webmind.se
Elena Svensson Reutova
Elena Svensson Reutova

Systemutvecklare

elena@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Fullstack Developer / Office Manager Örebro

erik@webmind.se
Emma Ekholm
Emma Ekholm

CFO / Partner

emma@webmind.se
Jasmin Kraitiss
Jasmin Kraitiss

Digital marknadsförare

jasmin@webmind.se
Joakim Kullberg
Joakim Kullberg

Systemutvecklare/Helpdesk Manager

joakim@webmind.se
Roger Norling
Roger Norling

Projektledare

roger@webmind.se
Johannes Tveitan
Johannes Tveitan

Systemutvecklare / Systemarkitekt

johannes@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
support@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg