Vi är Webmind,
ett kreativt och skönt gäng!

Utveckling

Webben är i ständig förändring, liksom våra kunders behov. Därför jobbar vi hela tiden med att utbilda oss, hänga med, lära nytt och utvecklas inom våra kompetensområden. Vi höjer ständigt målsättningarna och tänker utanför ramarna för att göra ett ännu bättre jobb.

Teamwork

Lika viktigt som att våra medarbetare håller en hög nivå inom sina specialområden är att vi jobbar bra tillsammans. En annan förutsättning för att vi ska göra ett bra jobb är så klart att vi har en bra och lyhörd relation till våra kunder. Ensam är svagare än tillsammans!

Inte bara allvar

Vi tycker det är livsviktigt att trivas på jobbet, både för företagets och medarbetarnas skull. Allt kan inte vara allvar hela tiden – därför tar vi gärna en AW, firar lyckade projekt eller hittar på annat kul ihop. Det är bra för teamkänslan, men framför allt så är det skoj!

Ragazza

Support & trivselansvarig

Joakim Kullberg

Systemutvecklare/Helpdesk Manager

Linus Dahl

Frontend, UI/UX Designer


Roger Norling

Projektledare

Johannes Tveitan

Systemutvecklare / Systemarkitekt

Elena Svensson Reutova

Systemutvecklare


Emma Ekholm

CFO / Partner

Jens Josefsson

Byråchef / Partner

Erik Knutsson

Fullstack Developer / Office Manager Örebro


Leon Lindeberg

Systemutvecklare

Jasmin Kraitiss

Digital marknadsförare

Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Jasmin Kraitiss
Jasmin Kraitiss

Digital marknadsförare

jasmin@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef / Partner

jens@webmind.se
Leon Lindeberg
Leon Lindeberg

Systemutvecklare

leon@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Fullstack Developer / Office Manager Örebro

erik@webmind.se
Linus Dahl
Linus Dahl

Frontend, UI/UX Designer

linus@webmind.se
Emma Ekholm
Emma Ekholm

CFO / Partner

emma@webmind.se
Joakim Kullberg
Joakim Kullberg

Systemutvecklare/Helpdesk Manager

joakim@webmind.se
Roger Norling
Roger Norling

Projektledare

roger@webmind.se
Elena Svensson Reutova
Elena Svensson Reutova

Systemutvecklare

elena@webmind.se
Johannes Tveitan
Johannes Tveitan

Systemutvecklare / Systemarkitekt

johannes@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
support@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg