Ett fullspäckat Umbraco år

Det har varit ett händelserikt år för oss på Webmind på flera plan – framförallt i Umbraco-sammanhang. För er som följt oss i bloggen och sociala medier är det knappast en nyhet. Nu när året precis har dragit igång tänkte jag göra en sammanfattning av 2016 och passa på att blicka framåt mot ett förhoppningsvis gnistrande 2017.

Läs mer
Filtrera:

Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Robert Möllefors
Robert Möllefors

Produktionschef

robert@webmind.se
Linus Dahl
Linus Dahl

Design / Front end Developer

linus@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef

jens@webmind.se
Dennis Adolfi
Dennis Adolfi

Systemutvecklare

dennis@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Design / Front end Developer

erik@webmind.se
Emma Ekholm
Emma Ekholm

Sälj & strategi

emma@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg