Vi är en webbyrå i Göteborg 
specialiserad på Umbraco och e-handel

Se vad vi jobbar med Se Se vad vi jobbar med

Några av våra speciella kunder


Vi är Webmind

Webmind är ett företag som levererar med fokus på det lilla extra och skapar webblösningar som är allt annat än standard. Vi är ett personligt och familjärt gäng som tillsammans byggt upp ett företag med en kreativ och öppen atmosfär. Här finns utrymme att utveckla både oss själva och de lösningar vi levererar till våra kunder.


Mer om oss

Våra partners

Vi är Umbraco Certified Partner, Ucommerce Power House och Microsoft Silver Partner.
Vi är fokuserade och specialiserade på dessa tekniker och plattformar.

Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Linus Dahl
Linus Dahl

Design / Front end Developer

linus@webmind.se
Leon Lindeberg
Leon Lindeberg

Systemutvecklare

leon@webmind.se
Emma Ekholm
Emma Ekholm

Sälj & strategi

emma@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Design / Front end Developer

erik@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef

jens@webmind.se
Erica Berghäll
Erica Berghäll

Sälj & marknad

erica@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg