Umbraco Gold Partner

Vi är en webbyrå specialiserad  
på Umbraco och e-handel

Se vad vi jobbar med Se Se vad vi jobbar med

Några av våra speciella kunder


Vi är Webmind

Webmind är ett företag som levererar med fokus på det lilla extra och skapar webblösningar som är allt annat än standard. Vi är ett personligt och familjärt gäng som tillsammans byggt upp ett företag med en kreativ och öppen atmosfär. Här finns utrymme att utveckla både oss själva och de lösningar vi levererar till våra kunder.


Mer om oss

Våra partners

Vi är Västsveriges Umbraco Gold Partner och Sveriges Ucommerce Power House
Vi är fokuserade och specialiserade på dessa tekniker och plattformar.

Hör av dig! Skriv några korta rader om ditt projekt och skicka till oss. Vi kontaktar dig för ett fortsatt resonemang om hur vi kan hjälpa dig med din webb.

Vet du redan vem du vill prata med – kontakta oss direkt.
Emma Ekholm
Emma Ekholm

CFO / Partner

emma@webmind.se
Erik Knutsson
Erik Knutsson

Fullstack Developer / Office Manager Örebro

erik@webmind.se
Johannes Tveitan
Johannes Tveitan

Systemutvecklare / Systemarkitekt

johannes@webmind.se
Jasmin Kraitiss
Jasmin Kraitiss

Digital marknadsförare

jasmin@webmind.se
Linus Dahl
Linus Dahl

Frontend, UI/UX Designer

linus@webmind.se
Jens Josefsson
Jens Josefsson

Byråchef / Partner

jens@webmind.se
Leon Lindeberg
Leon Lindeberg

Systemutvecklare

leon@webmind.se
031 - 18 70 80
info@webmind.se
Södra Gubberogatan 8,
416 63 Göteborg